KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12916548

nr 1291 6548

Rolf Erling Nygren

(f. 1925), Sverige

Akvarell, Vinterfjäll, Signerad. Motivet: 30x38 cm

Rolf Erling Nygren, född 1925, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:54:50

Rolf Erling Nygren

Läs mer om Rolf Erling Nygren